Kvě 152012
 

tak se ještě hlásím

V posledních týdnech zažívám klidné období. Nic dramatického se neděje, jsem sama, díky za to. Nebylo jednoduché docílit tohoto stavu, a ani ho nepovažuji za trvalý, ale zatím to drží a dík za každej takovej den. Jsem ráda, že je jaro a zima pryč. I když, pravda, včera i dnes jsem si odpoledne zatopila. Nebudu si odpírat tu trochu tepla. Dostala jsem pozvánku na šedesátiny Cimbury, pražského trampa, ale v tu dobu už jsem kývla na Vltavu a rafty. Nu nevím, zda jsem udělala dobře, jsem z party jednoznačně nejstarší, ale těším se.  Bude to velmi komorní podnik. A bude i večerní komentovaná prohlídka Českého Krumlova. Po delší době se vrátil do práce, na kůr pohřebky, náš houslista. Srdce mu nepumpuje jak má. Za ty roky spolupráce jsem si ho lidsky oblíbila a jsem moc ráda, že je zase s námi. Neustále se špičkujeme, ale dnes mu to ještě moc nešlo, byl takovej nějakej přešlej. Hlavně ale že už je doma. Máme tu novej sekáč na hadry. Zdá se kvalitní a paní má empatické sklony. Tak nevím zda je to dobře či špatně. Dnes jsem si odnesla velmi nápadnou kostkovanou sukni až na zem a k ní triko. Včera mikinu na vodu a černej rolák volnej u krku, po jakém jsem už dávno toužila. Ách jo… V práci pohoda, besedy, akce, nové knihy. Vychází tolik krásných knih pro děti, nestíhám číst ani ty nejkrásnější. Moc se povedlo páteční podvečerní čtení, po dvou měsících absence si ho sami čtenáři vydyndali. Tři kluci! Ze čtyřky a dva ze sedmičky. Nedali spadu. Moc nás nebylo, ale pěkně jsme si to užili. Jsem ráda, že jsem se časem naučila umění improvizace, a věřím si. To je pro mě výhra. V pátek vstyčili studenti na niměstí májku a stejně jako loni jim tu štíhlou břízku nějakej idiot podřízl. Tomu nerozumím. V pátek jdu na besedu s Václavem Cílkem, koná se v Ležákách. Jsem na vážkách jak se tam dopravit. Snad si budu muset půjčit kolo. Naposledy jsem na něm seděla před rokem. Jela jsem taktéž do Ležáků a zpět. Určitě by se to dalo na blogu dohledat. Možná ale klamu a byl to loni ne na jaře, ale na podzim. Fakt už nevím.

Chtěla bych vyjádřit svou podporu tomu, kdo se ujme Bloguje a myslí to vážně. Reklamy si klidně na stránky dám a myslím, že každý z nás bloggerů by klidně mohl povinně čas od času přispět nějakou fixní částkou, periodicky. Však jsme si tady do této doby pěkně užívali. Mám to tady ráda, i když to není žádný luxus a není to takové společensky výběrové jako jinde. Cítím se tu doma a zvykla jsem si tu. Žádnou slámu přehazovat nechci.

Vkládám text popáté a ještě se to nechytilo. Tak ještě to zkouším ráno, ale text je v publikovaných ???!

 Posted by at 22.36

  24 Responses to “Vybyla mi chvilka času”

 1. Já sem dávám komentáře opakovaně a nic asi se rozhodl bloguje mě ignorovat

 2. Já sem dávám komentáře opakovaně a nic asi se rozhodl bloguje mě ignorovat

 3. Už je vidím, reaguje to nevypočitatelně, nikdo to nemá pod kontrolou, je to v rukách Božích, amen.

 4. Už je vidím, reaguje to nevypočitatelně, nikdo to nemá pod kontrolou, je to v rukách Božích, amen.

 5. Funguje to vlastní setrvačností, je to už jen v rukách božích, snad Bůh ovládá i moderní technologie. Zůstanu tu do konce jako kapitán lodi na lodním můstku, neopustím to tu a jestli se to potopí, vezme to s sebou i můj blog. amen

 6. řešení problému nezobrazení článku je zmáčknout tlačítko "aktualizovat".

 7. TS. dík,teď se mi ty texty 4x v publikovyných najednou všechny oživily zničeho nic, to tlačítko Aktualizovat jsem zatím nepoužila, ono tam ani nebylo, už ničemu nevěřím…

 8. Naprostý souhlas s předposledním odstavcem: "Chtěla bych…" Cítím to stejně. :-))

 9. Naprostý souhlas s předposledním odstavcem: "Chtěla bych…" Cítím to stejně.

 10. Souhlasím s předposledním odstavcem: "Chtěla bych …" A vkládám komentář na potřetí. 🙂

 11. Děkuji Evi,Nyní to má naprosto dostatečný důraz a postačující váhu!

 12. Děkuji Evi,Nyní to má naprosto dostatečný důraz a postačující váhu!

 13. Zuzi, to už snad i převážilo. Vážně začínám uvažovat o tom, že konvertuji k blogspotu. 🙂

 14. Evi,já tady zůstanu dokud to půjde a nic přesouvat nebudu. Jestli, tak začnu někde jinde s čistým štítem. Já však věřím, že to tady neskončí. Také bychom se mohli na tu koupi bloguje složit. Kdyby ti majetnější zde vytáhli z krabice nějaké miliony, bylo by vyhráno. Na peníze slyší každej!!! Já to tady už za ty roky mám jako svou vlast. A znám kdekoho. To mám na starý kolena emigrovat???

 15. Já bych také nepřesouvala, kdepak, co tam to tam. Tvořila bych něco nového, trvalého a hodnotného. 🙂 Já nemám v krabici ani to víno, tak maximálně ve flašce. :-)) Ale samozřejmě nějaká ta hotovost ve slamníku by tu byla, tak holt si v důchodu ty leghornky nepořídím. 🙂

 16. A ještě mne napadlo, že mi současná situace na "bloguje" celkem vyhovuje. Mohu se odávat představě, že moje cancy mají tisíce komentářů, které jen zkrátka zůstaly nezobrazeny. A své čtenáře udržovat v iluzi, že píši atraktivní, vtipné a inteligencí překypující příspěvky, které nelze uložit. Což je vlastně pravda. :-))

 17. Tak v tom se shodnem! Také bych něco přihodila, ale zaujalo mne, jak píšeš hezky, že něco nového a hned přidáváš trvalého a hodnotného. Tak k tomu se také hlásím. A jak se na to hned těším. Nové začátky! Nové obzory!

 18. Mně to také začalo bavit, když cítím na krku oprátku a ostatně, je krásné zbavit se tíže minulosti. Hrdinně setrváme do konce a naše minulé životy pohřbíme spolu s bloguje a nastane slavné vzkříšení. Ano, je na co se těšit.

 19. To já se na konec bloguje netěším, velice mě zklamali. A taky si nemyslím, že bychom měli stopy, které jsme po sobě v minulých letech zanechali, nechat někomu nezodpovědnému zahladit. Pamatujme: kdo nemá minulost, nemá na čem stavět – my jsme si základy vybudovali a nechceme být postiženi neschopností (nebo bůh-ví-čím) provozovatelů.

 20. chtěla jsem vložit komentář o nezodpovědnosti provozovatelů, ale nelze – viz předchozí příspěvky

 21. pokouším se vložit komentář o nezodpovědnosti provozovatelů – ale už po čtvrté nic – tedy naposled zkusím. Opravdu si nezasloužíme takový přístup

 22. Tak to tu máme 3x – nejvyšší čas odejít jinam…

 23. Míšo,tvůj blog by se ztratit neměl. Je výjímečný.
  Já také nechci aby se mi záznamy ztratily, vložila jsem do toho stejně jako ty hodně energie a sebe. Ale nemám vůli, chuť a snad ani tolik času text po textu, fotku po fotce někam přenášet. Tak jsem se na to začala dívat z pozice toho, který smaže minulost, pokud možno bez lítosti, a začne znovu. Nic jiného mi nezbývá a nakonec, nejsem sama:
  http://rozvedena.blokuje.cz…a.php

 24. Míšo,tvůj blog by se ztratit neměl. Je výjímečný.
  Já také nechci aby se mi záznamy ztratily, vložila jsem do toho stejně jako ty hodně energie a sebe. Ale nemám vůli, chuť a snad ani tolik času text po textu, fotku po fotce někam přenášet. Tak jsem se na to začala dívat z pozice toho, který smaže minulost, pokud možno bez lítosti, a začne znovu. Nic jiného mi nezbývá a nakonec, nejsem sama:
  http://rozvedena.blokuje.cz…a.php

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz