Bře 262012
 

hodina pravdy

Tenhle týden je a bude náročný. Už dnešek naznačil… Chystám 3 besedy, jednoho Andersena a ještě pracuji na zahradě, když je tak hezky. Dnes jsem na to šlo zostra a ořezala celý živý plot rúčo, shrabala větve a uhrabala trávu před domem po zimě. Pak odešla po 2 nebo 3 měsících absence cvičit. Doma si tak nezacvičím, jsem na sebe měkká, a tak po té hodině tělocviku mohu zodpovědně prohlásit, že vlastně nevím zda mě bolí  a táhnou opravdu jen ty úpony na tříslech nebo to má na svědomí bederní páteř. Musím zkrátka v procvičování přidat nebo se za chvíli nehnu.

Že bych ještě řešila v tuhle dobu nějaké architektonické a funerální problémy Jablonce, jak jsem si včera naplánovala, nepřipadá vůbec v úvahu. Přemohla mě únava a půjdu raději spát. Přece jenom jsem měla dnes ubrat po tom náročném chodeckém a stravovacím víkendu. Teprve nyní cítím pořádně každý sval na lýtkách. Tož dobrou.

 Posted by at 21.12

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz