Bře 192012
 

kdy je člověk rád, že nemá po ruce pořádnej špagát!

To mám ale zase náladu, ještě že mám sama sebe tak ráda a to mi dodává optimistický náboj do dalšího posraného života. Ano, je několik spřízněných duší, ale když vás dvě z nich nepodrží, tak byste se vším nejraději flákli a nechali se vystřelit s lajkou na měsíc. Na Měsíc a na měsíc! Jdu řezat a štípat klacky, ať si trochu zchladím žáhu a unavím se do sladké nemožnosti, tak, že se jako včera sotva dopletu domů, vypiju půllitr šťávy a zavrtám se pod deku. Tohle mě ale před chvílí rozesmálo. Takové texty miluju. A na víkend zmizím alespoň do Jizerek, už jsem se rozhodla!

Horkýže slíže už nezlobí a volný tráví daleko smysluplněji než dříve.

 Posted by at 15.23

  3 Responses to “Přijdou i takové dny,”

  1. Vzhledem k tomu, že intervaly mezi stavy se zkracují a jejich projevy se zvětšují doporučuji navštívit psychologa.

  2. zuzi,zdravím Tě, jsi unavená, nepotřebuješ sedět někde u psychologa, potřebuješ do přírody – ne ovšem do úmoru dřít na zahradě, ale procházet se a koukat kolem, nejraději v aspoň malé skupince spřízněnců. To jsem nevymyslela já, to je odvěká pravda. Až teď, kdy jsem aspoň trošku paní svého času, vidím, jak obtížné je pro každou ženu, které už bylo třicet, chodit do práce, starat se o domácnost, o sebe, o druhé… však víš… a ve všem mít aspoň částečný úspěch, protože žádná nechceme vědomě něco dělat blbě. Je to těžké! Ani já jsem si to v době, kdy jsem zažívala tyto neklidy, plně neuvědomovala – ostatně, člověk kouká, aby byl a táhne své břímě. Teď vše vidím s odstupem. Stanov si (aspoň na dobu určitou) jako prioritu odpočinek – jde to! Rozumím Ti přesně, každá máme svoje bolístky za sebou, věř, že příčinou je dlouhodobá únava.
    Držím Ti palce a myslím na Tebe, napiš na blog jak bylo v Jizerkách :-))

  3. Ahoj Míšo, máš pravdu, snad se do těch jizerek dokopu:)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz