Úno 252012
 

aneb kam chodí teta Angela se strýcem Nicolasem pro radu

Už je to tady… kdekdo si láme hlavu, kdo Angele s Nicolasem vždycky v krizi tak dobře poradí, a už je to tady! Máme v tom jasno. Jejich inspirátorem dobrých rozhodnutí je Robert Mugabe, zimbabwský autoritářský prezident, který před několika dny oslavil v plném lesku své 88. narozeniny a  pomluvy o svém chatrném zdraví rázně všem posměváčkům vyvrátil:  “Zemřel jsem mnohokrát, v tom jsem porazil Krista. Ten zemřel a povstal z mrtvých jenom jednou,” řekl.

Před chvílí jsem si přečetla na novinkách velmi dlouhý a hodně vzdělávací text, který vy číst nemusíte. Ušetřete si tu práci, protože jeho obsah vyjadřuje lapidárně nadpis: Přichází lék na krizi, natiskne se nebývalé množství eur.

Hned jsem byla doma a vzpomněla si na geniální recept na krizi Roberta Mugabeho; s převratným nápadem, jak z té šlamastyky se ctí vybruslit, přišel už v srpnu roku 2007:
“Když se peníze na některé projekty nenajdou, tak je vytiskneme.”

Tehdy jsme se tomu smáli, ale dnes sami vidíme, že to bylo dobrá volba. A jeho klíčovou strategii zúročíme i v Evropské unii.

Za zmínku rozhodně stojí i další citát Roberta Mugabeho:

“Existují věci, které pro sebe musíte udělat. Vůbec nepijte (alkohol), nekuřte a musíte cvičit a jíst zeleninu a ovoce,” poradil Mugabe recept na dlouhověkost v zemi, kde je spousta obyvatel závislá na zahraniční potravinové pomoci a průměrná délka života tam je pouze zhruba 44 let.

 

 

 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/zemrel-jsem-vickrat-nez-jezis-kristus-vyvraci-zpravy-o-chorobe-mugabe-1zb-/zahranicni.aspx?c=A120221_160200_zahranicni_ipl


 Posted by at 13.56

  2 Responses to “Oživení finanční krize v Evropě zachraňuje teorie zimbabwského diktátora Roberta Mugabeho”

  1. tak tak.. více následovníků Roberta Mugabeho! Mám trochu obavu, aby toho blahobytu nakonec nebylo příliš!

  2. Sdílím tvoje obavy, TS.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient