Led 082012
 

a zpět

Týden domácí dovolené skončil. Bylo nás doma nakonec pět. Už se to skoro rozuteklo, zůstali jsme dva. Do středy, počítám.

Dnes jsem si chtěla trochu ode všeho odpočinout, a tak jsem si naordinovala individuální cestu vlakem. S mladými jsem se svezla do Brodu a pak už sama zpět domů. Vlakem cestuji ráda. Nečtu, a pokud to jde, sednu si k oknu po směru jízdy, sleduji krajinu a za chvíli jsem v klidu – v takovém zvláštním stavu podobném vzdáleně katalepsii :).  Už cestou do Brodu jsme projížděli několika pásmy. U nás není po sněhu ani památky, a ani v Havlíčkově Brodu jsme žádný neviděli, ovšem v okolí Hlinska je sněhu až dost. Dokonce se sypalo. Shodli jsme se na jedné věci, že jsme nepostřehli, kde sníh „začal“ a kde „skončil“. A tak jsem to chtěla očíhnout ve vlaku. Ovšem, vzpomněla jsem si na to zase pozdě. Až když jsem se blížila domů a nacházela se v zóně sněhuprosté.

V sobotu jsme znovu navštívili výstavu betlémů na staré faře a pár fotek se mi povedlo, tak zítra. Půjdu si brzy lehnout. Zítra začíná všední život, tak musím vstát o něco dříve a čeká mne zase po týdnu dovolené šichta. Asi prodloužená. Ještě mi není akorát. Po tom kolapsu pociťuji slabší únavu a nepatrné bolesti hlavy. Ale to se srovná. Změnila jsem na týden postel a spala na úzkém kanapi u vánočního stromečku. Nejlépe by se mi spalo na zádech, ale to už jsem dlouho nezkoušela, usínám tradičně na boku. Přemýšlela jsem, jak se přejinačit a můj systém zabral. Zásadně sladce nesním, nic si dopředu nepředstavuji nebo snad dokonce že bych si něco bájila, o tom nemůže být ani řeči. V tomhle jsem na sebe přísná. Ovšem, abych usnula v dobrém rozpoložení a jiné poloze, malé snění jsem si nyní přece povolila. Takové sice s racionálním jádrem, ale jenom odsuď pocuď. Můžete si představovat pod tím mým neurčitým blábolením cokoli, ale mohu vás ujistit, že erotické představy to nejsou. Je to jiný kafe. Takový podle mýho soukromýho :). Protože se to osvědčilo, budu v tom slastném usínání pokračovat. Dobrou noc!

pozvánka na starou faru, račte dále, ale až zítra…

 Posted by at 20.40

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz