Pro 282011
 

a božský Petr Váša

Památku zemřelého Václava Havla uctil u nás ve veřejném prostoru pouze jeden člověk, a to, co vypadá jako psí hovínko, je žárem rozteklé a zdeformované víčko té exkluzivní lucerničky. Rozteklý vosk symbolizuje RUDOU barvu revoluce.

V televizi mne potěšil i nepotěšil přenos koncertu z Lucerny. Potěšil, že byl, ale jen dvě hodiny. pak se přestěhoval na net, což mě nenadchlo. Přesto jsem si to užívala. Nejvíc božského Petra Vášu ( Černej ho nazval Pavlem!!) s Hudbou Praha. Musela jsem si toho divouse vyfotit. Petře, miluju tě! A né jen proto jak jsi krásnej!

Petr Váša, král zvířat

Omluvte kvalitu fotek, líp to nešlo

 Posted by at 19.42

  4 Responses to “Na skutečským rynku”

  1. Taky ho mám ráda!
    Moje kolegyně rovněž a nezřídka opakuje, že je krásnej.

    Ano, že byl nazván Pavlem, jsem si všimla.
    A sama vždycky musím vduchu uvažovat, jestli je Pavel (existuje totiž Pavel Háša, manžel věty Fialové) nebo Petr (Váša).

  2. Liško, ano, tys na to kápla, možná to měl v uchu. Myslím že Pavel Háša loni zemřel, podívám se. Tak už to jsou 2 roky… PV jsem viděla loni v Ústí n. Orlicí, ale ne v akci. Je to bohatýr!

  3. jak by asi vypadal holohlavý? Nezmizela by tím náhodou ta krása? 🙂 …://virtualheadshave.baldlygo.com

  4. TS,jen nerada přiznávám, že na tom nač se ptáš něco bude. Není to to všechno čím oplývá a okouzluje, ale neodmyslitelně k němu patří. Neznám v šoubyznysu charismatičtější hřívu!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz