Lis 232011
 

naleznete v Kolíně a také se hledá nůše!

 

Neříkejte, že si občas nepotřebujete srovnat rozházené čakry! Stěžovala jsem si onehdá strýci z Kolína, že mám zrovna nějaké neurovnané čakry a ejhle! Jen co příště přijeli s tetou na návštěvu, dostala jsem od něho darem náramek z polodrahokamů určený právě k jejich harmonizaci. A tak si od té doby svoje čakry harmonizuji a hned je svět kolem mne snesitelnější. Není to samozřejmě účinné stoprocentně, že, ale za pokus to rozhodně stojí.

Můj vzácný přítel strýc má svoji provozovnu v Kolíně U Kostelíčka a právě tam si můžete nejen tyto náramky zakoupit. Také nabízí své ortopedicko protetické služby. V obou oborech (myslím šutry a protetiku) „operuje“ pan Zdeněk Běhal  na velmi solidní úrovni a směle vám jeho služby mohu doporučit.

Krásenská divadelní společnost, amatéři, kteří jsou skutečně moc dobří, potřebují ke své produkci nůši, nejlépe nůši nacházející se v okrese VYŠKOV, aby to neměli pro ni daleko; nabídky adresujte do vzkazníku nebo komentářů, předám dál

(zveřejňuji pro pana Veselého z Vyškova)

 

 

 Posted by at 14.41

  21 Responses to “Vše pro harmonii vašich čaker”

 1. Ortopedické služby Běhal, pěkná synkreze.
  Můj táta byl celý život ortopedický mechanik. Toto řemeslo zmizelo, nahrazeno zahraničním šuntem za drahé peníze.

 2. Tý jo!TS, jsem to ale kopyto! Nikdy jsem si tu souvislost neuvědomila, zkrátka zase se ukázalo, že pod svícnem bývá ta největší tma! dík za nakopnutí.

 3. díkÓ, díky za příznivé reference.
  Kdysi mi běžela v místním rádiu reklama, kterou jsem si vymyslel – něco jako: "Chcete zase běhat? Běžte k Běhalovi!"
  No a ty šutry, na někoho to jistě taky může příznivě až léčebně zapůsobit – jako placebo. bz

 4. Nebuď příliš skromný, strýci, ten kamenářský koktejl, kterýs mi namíchal působí na moje čakry po čertech dobře, nesnižuj jeho léčebnou hodnotu falešnou skromností!

 5. zuzia jestlipak vůbec víš, kde máš vlastně ty čakry?:o)
  Polodrahokamy jsou překrásná věc, sbírám je, ale jen kvůli jejich kráse, jednou sem totiž věnovala růženín jedonu známému a rozházel se totálně:o))
  Tuhle sem měla v dražbě krásné kameny za moc pěknou cenu.

 6. poloVágní termín "polodrahokamy" byl zavržen asi před čtyřiceti lety. Je zajímavé, jak se mezi některými laiky pořád ještě drží. bz

 7. Já používám termín " polodrahokamy, protože se mi to takto líbí,šutry vypadají jinak, kameny taky a jako minerály vidím ty polodrahokamy když nejsou opracované.
  Ani to, jak je kdo zove ovšem nic nemění na tom, že se nedají používat univerzálně, a to ani " na ty čakry", protože lidé se různí nejen podle svých znamení Zvěrohruhu.

 8. Nerušte mi moje čakry!Kolikrát mám opakovat, že jsem milovnice nadsázky. Od čaker a dalších podobných vymožeností se distancuji, tohle období mám již za sebou, nyní naslouchám sama sobě, já jsem vesmír…

 9. čakryJo, to si používejte jak vám to vyhovuje.
  Dnes se používá "drahé kameny" popř. "dekorační kameny" – ty však už nejsou někdejšími "polodrahokamy". Obojí mohou být minerály i horniny. "Drahokamy" – to je přežívající termín pro diamant, smaragd, rubín a safír.
  Na čakry bych si moc nedával třeba uraninit, ale je mi celkem jedno, co mi na čakře leží, vhodný je třeba talířek s utopenci na čakře pupku. Čakraře spíš zajímá barva než druh kamene.

 10. zuzijo aha, ty jsi teď Vesmír, no tak to jo:o))

 11. bznevím proč s ejim říká drahé kameny, když jsou tak levné:o)
  Preferuju tlačenku na čakře pupku:o)

 12. Vesmír..chtěla jsem ti udělat radost 🙂

 13. Dnes jsem si harmonizovala čakry na koncertě MM a Ondřeje Havelky. A jde to taky.

 14. Levné jsou, protože se to sem hrne ze zemí třetího světa, kde to často těží ve velkolomech, drtí v drtičích, tromlují v obřích bubnech, brousí na kontinuálních linkách atd. Ty české, pokud se podaří nalézt kvalitu, jsou pořád drahé, spíš neprodávané. Ale existuje i hodně drahých kamenů drahých z dovozu. Ty však u mně moc na odbyt nejdou.
  Na všechny ty různé ezoteriky a šamany, co mi chodí do oficíny, jsem už lehce alergický. Pokud do mně něco troubí, profesionálně to odkývu, něco jim prodám, doporučím třeba čakrový náramek, … myslím však při tom na ty utopence.

 15. bzjo to chápu:o) Já teda ač sem přes ten Vesmír, jak naznačuje zuzi, všechny ty kameny pro šamanství nepotřebuju, stačí sůl a šalvěj a 7. čakra:o)
  Miochodem, nemáte náhodou takový ty penízky s dirkou uprostřed malé a střední? Používám je na dárky, i Vánoční a tady v krámku v Litoměřicích došly, měli už jen pár těch velkých a teď už nic:-(

 16. zuzia povedlo se, mám radost 😀

 17. Havelka je skvělý, ale čakrama mi naštěstí nehejbe:o))

 18. Penízkynemám. Jen kameny. Sbírám kameny přes 30 let, jezdím za nimi do terénu, s nimi po mineralogických burzách a prodávám je i ve své oficíně, ale větší zájem je o tzv. šmuk (šperky atd.) než o mineralogické vzorky. Proto nabízím taky ten kamenný šmuk. To mě moc nebaví, ale beru to jako obživu. Umělé kameny principiálně nevedu a penízky, to už by bylo moc, to bych už pak mohl prodávat třeba i bižuterii nebo vysavače.

 19. :o))))) no to ne, ty penízky jsou silně esoterické až magické třeba jako keltské kříže atakpodobně:o)
  Kameny sbírám po různých plážích a pak je dávám do zavařovaček se skleněným víčkem a kovovým uzávěrem:o)

 20. Ty "penízkyštěstí" znám z různých burz a velkoobchodů. Možná je tady mají i Číňané na rohu. Já si nechci krám zaneřádit všelijakou ezoterickou veteší.

 21. Ten výraz mi sedí. Ezoterická veteš. Je to stejně módní a komerční zboží jako zumba a podobné jepičí výstřelky. Dobrý k tomu, aby na tom někdo šikovnej dobře vydělal.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz