Lis 162011
 

velký!

Není to tak dávno, co se přes média přehnala zpráva, že věhlasní antropologové, dobrodruzi i přírodovědci z celého světa hledají v Rusku sněžného muže. A slovutná mezinárodní expedice vyrazila na do horského masivu Altaje. Yetti by se prý měl zdržovat v Gornoj Šorii na jihu Kemerovské oblasti. POZOR! Expedice nebyla složena z žádných nadšenců, amatérů či prostých dobrodruhů. Vedl ji Rus, ředitel Mezinárodního centra antropologie Igor Burcev. Výpravy se účastnil i známý americký antropolog Jeffrey Meldrum, jeho kolega, ekolog a autor několika knih o yettim John Bindernagel či ředitel Institutu paleontologie Mongolské akademie věd Rinchen Barsbold.  Jen Putin zůstal tentokrát stranou.  A ti všichni kromě něho mířili k jeskyni, kde mistr světa v boxu v supertěžké váze Nikolaj Valujev spatřil onehdá stopy sněžného muže. Chce si to s ním rozdat, neboť by mu sněžný muž byl zdatným soupeřem. Nikolaj je obr mezi boxery a také mu říkají chlupáč. Měří 213 cm, váží 145 kilo a je považovám za nejhuňatějšího boxera na světě. Viděla jsem v televizi záběry z tiskovky, kde boxer sice nemluvil, ale seděl v obleku u otevřeného notebooku a byl yettimu docela podoben, jen vyhlížel hodně civilizovaně. Ale jak se zdá, yetti se Nikolajovi vzdal bez boje a utekl. Nikolaj Valujev kdysi holýma rukama zabil divočáka a na dalšího adekvátního soupeře si bude muset ještě počkat…

Ale to není všechno! Z Ruska prosakují další záhady a ufologové mají zase napilno, neboť před několika dny vytáhla jedna ruská občanka z mrazáku mimozemšťana.

Marta Jegorovna z Petrozavodsku v západním Rusku říká, že jí za domem spadla kosmická loď a navíc vědce ohromila tvrzením, že jednoho z členů mimozemské posádky uskladnila před 2 lety v mrazáku!
Marta Jegorovna tvrdí, že doma ve svém mrazáku dva roky přechovávala tělo mrtvého mimozemšťana, který jí havaroval na zahradě. Jako důkaz pořídila fotky, na kterých je tento tvor vyfocen. Údajně byl nalezen i ve skafandru, o kterém se ale už nemluví. Vědci si toho zeleného skřítka odvezli ke zkoumání a všichni jsme napnuti, co zase zjistí. Proč ale safra se s tím vodníkem-prckem, co má hlavu z melouna, vytasila až nyní! Dva roky mít v mrazáku mrtvolu není dobré.
Po revoluci měli všichni čeští záhadologové a ctitelé mimozemského života žně. Co vyšlo jen knih o fenoménu UFO! Měla jsem to z první ruky, bývalý manžel se do těch věcí zbláznil a skupoval kdeco a zcela vážně tomu všemu věřil. Asi 2x také předpověděl konec světa, co jen si vzpomínám. Já jsem ke všem těmto věcem skeptická a dokud se nesetkám na vlastní oči s mimozemšťanem a opravdickou vesmírnou lodí, nikdo mne nepřesvědčí, že takové věci jsou tu k vidění. Nevěřím ani Dänikenovým teoriím, vždyť z pozůstatků historie se můžeme pouze dohadovat a nikoli něco tvrdit. V tomto smyslu je zajímavé, že Boha také ještě nikdo neviděl a přesto se jeho kult tak celosvětově rozšířil a i dnešní konzumní a tvrdě racionální době víra v něho nezaniká. Nebo je to jinak? Stal se náboženský systém ekonomickým a částečně i mocenským kolosem, který už jede setrvačností???
 Posted by at 20.43

  6 Responses to “Na Východě se dějí věci!”

  1. všechny konce světa jsou nesmysl. jediný správný je v prosinci 2012 – dojdou zásoby ip adres, internet se zhroutí a to bude konec světa – jak předpověděli mayové.
    těším se, už jen rok a měsíc.

  2. vzhledem k tomu, že se obrázek ufona nevyskytuje nikde jinde než u Blesku a Ahaonline, s jistotou můžeme říci, že to je lokální produkt domácího kutilství nějakého pomatence, který neví čím zaplnit český bulvár. Když se najde někdo, kdo to čte, pak není čas na důležitější zprávy. A o to zřejmě místním mediím jde.

  3. (lední lbrtník )elbrtníče, doufám že žertuješ o svém těšení, i když život trudným zdá se, okamžiky čisté radosti činí je občas snesitelným. Je škoda býti permanentně nasrán a tohle si neužít. Vím o čem mluvím.

  4. (TS )Jsi mě zaskočil, badateli! Myslela jsem, že to byl výplod chorých mozků v Rusku, mělo mě varovat, že na webu kryptozoologů, kteří vděčně zprávu okamžitě přebrali protože vody na jejich mlýn je safra pomálu…, byla adresa fotky z Blesku! Tam jsem ji poprvé uviděla i já. Ufoun má místo pusy oblou rýhu. Myslím, že tyhle mystifikace jsou neškodné a milé, člověk si oddechne na chvíli od těch každodenních odhaleních o plýtvání s prostředky, které se kumulují na každém úřadě. A usměje se. Je to jako kobercový nálet. Do čeho novinář rýpne, tam najde špatné hospodáře. Vychytralé a kreativní pro sebe a své kamarády.

  5. … a co se děje ve východních Čechách? Třeba na Chrudimsku? bz

  6. Pořád se něco děje, lepší kdyby se nedělo vůbec NIC…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz