Říj 062011
 

a zmateně..

Podzim se mi nějak vymknul z ruky. Mám moc práce (to mi nevadí) a zoufalej pocit beznaděje ze synovy existence. Dokud je ale člověk zdráv, houby zle. zuzi

 Posted by at 20.28

  8 Responses to “Unaveně”

  1. zatím máme krásný podzim, Zuzi! 🙂 Drž se…

  2. Tak já sem měla tedy se svým synem různá období jak šel čas, mnohdy se mi zajídá ještě i dnes svými různými postoji, ale nikdy bych teda neřekla, že sem zoufalá z jeho existence. Nebylo by lepší být zoufalá ze způsobu jeho existence?

  3. Chce to více egoismu,
    stanovit si cíl, který posune dál a označit ho za hlavní věc, když je hodně práce není čas přemýšlet nad problémy, dosud to stejně žádný výsledek nemělo,je to jeho život a buď dostane rozum nebo ne,pořád jsou tam ještě dvě možnosti, když se mu bude do toho kecat, tak ta s rozumem asi nenastane, co takhle oženit ho.

  4. Jde o obecý problémJako rozvedený otec mám komunikační problém se svými dvěma dcerami. Jejich vinou, protože na jejich straně je nedostatek zájmu. Problémy s dospělými potomky prý má 20% populace. Takže, Zuzi – hlavu vzhůru a přesuňte svou seberealizaci jinam! Mějte se!

  5. Uf, díky za komentáře, člověku se alespoň trochu ulehčí, otevře-li na moment stavidlo, to byl zase včera večer. Hlavně, že tu něco od vás visí, že tu není ten můj výkjřik osamělý.. Napsala jsem to blbě, samozřejmě… je to způsob jeho existence, co mě štve, napíká, trápí a deptá. No, jdu něco dělat. hezkej den.

  6. Většina rodičů se domnívá, nejméně pak 20%:o), že za jejich komunikační problém s dětmi, mohou děti.

  7. Je mi jedno co se domnívá většina rodičů a jaký je statistický průměr. Už jsem si svým prošla a poznala, že jediná pomocná ruka je ta moje. Bohužel. Člověk může udělat škrt, ale "hlas krve" a pochybnosti stejně nikdy nezmizí.

  8. Smázla jsem poslední komentář, omlouvám se. Realizuji se momentálně myšlenkami jinde.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz