Zář 142011
 

demonstrace síly protivníka

Kobercový nálet na tento blog včera večer během několika minut více jak 100 návštěvníků směřovalo na určitý text z blogu – nikdy se mi to nestalo. Pouze po oznámení úmrtí architekta Kaplického.. stalo se něco podobného, ještě masivnějšího, ale to bylo pochopitelné. Toto ne.

Ale epicentrum virtuálního útoku zůstalo pro mne neznámé..

Chápu to tak, že protivník v soutěži – MECH – demonstruje mi svou sílu a vzkazuje, že je rozhodnuto. Naklikat si může kolik chce během několika minut. Kdo to je se dozvím během následujících dní.   Safra, že by moja paranoia??? zuzi

 Posted by at 16.38

  11 Responses to “Kobercový nálet”

 1. Na hraně v rámci pravidel je požádat někoho ať hlasuje ve Váš prospěch.
  Pokud by se jednalo o možnost, kterou uvažujete – že si někdo dokáže naklikat více hlasů sám, tím, že to vypadá, že je to z více počítačů, je to porušení pravidel soutěže. Otázka, když to někdo dokáže proč by na sebe takto upozorňoval, a když to dokáže, proč by tím něco demonstroval? Zkusil jsem vyhledat na internetu hranečník, najdou se odkazy, na dotaz fotografická soutěž mech, se objeví pouze odkazy na mé stránky, kde píši o soutěži. Takže příznivci mechu to pravděpodobně nejsou.
  Tak se podle mého názoru zeptejte doma, nebo kde máte zbytek rodiny. Anebo je možné, že mi to dnes špatně myslí.

 2. Věkem někteří lidé nemoudří..Lituji, že jsem do toho šla a několikrát vzbudila u okolí zdání trapného idiota, když jsem lobovala sama za sebe. Je mi z toho nanic, ze sebe sama. Ano je to na hraně. Zítra to skrečuji. To co jsem napsala je tak podivné, že pro to nenacházím jiné vysvětlení. Už o tom polemizovat nebudu.

 3. Mám to v plánu i přes to, že budu opět působit jako idiot, který to udělal až s křížkem po funuse.

 4. Ale no tak, co je špatného na tom, říct " já někde něco mám, mrkněte na to a jestli se líbí…" , na tomhle já nic špatného nevidím, kdybych viděla, byla bych ten poslední, kdo by to šel udělat, to mě snad už znáš. A ta fotka je dobrá!

 5. Mod, děkuju, ale když píšu trapná, tak vím o čem mluvím, bohužel.

 6. Prakticky všechny soutěže tohoto typu probíhají tak, že vyhraje ten kdo má lepší public relation. Protože to dělají všichni tak na tom není špatného,protože kdyby se ty fotky nelíbily tak by na ně neklikali. Problém je v tom, když si někdo dokáže jako hacker nebo tak nějak v tom smyslu naklikat sám body, tak aby to vypadalo, že je to z různých počítačů. To tady bylo naznačeno. V tom případě není nemorální zkusit ho porazit, nebo aspoň získat velký počet hlasů. Propaguje se tak i Vaše další práce a činnost. To, že během minuty bylo sto návštěvníků nevidím jako nic divného.

 7. Pokud si někdo dokáže udělat radost tak, že si sám vyhraje, možná by se anbi nemusel hlásit do žádných soutěží, může si dělat soutěže sám doma :o)

 8. LV,je to tak jak píšete, sama dostávám každou chvíli nějaké žádosti od sizích lidí abych jim zaklikla pejska nebo dítě a nakonec i vy sám si vzpomínám jste apeloval za jistou lepou děvu. Ale ta kampaň sám za sebe není vůbec důstojná a elegantní. Zkusila sama na sobě, byla za idiota a ještě to nevyšlo :)) co si přát více??

 9. Mod, to je velmi moudrý nápad. Najít si sponzora na cenu a pak si udělat malou domácí soutěž. A mám to v kapse.

 10. lepá děva nebylo ze známosti ale na protest proti vychrtlým modelkám, protože i normálně narostlá nevychrtlá může být hezká, záleží na dojmu a ne na mírách.

 11. LV, rozumim vám.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz