Čvc 232011
 

podivuhodné odpoledne

Zcela neplánovaně jsme dostali pozvání na jednu chatku a vyklubalo se z toho takové milé setkání, jak jen možno. Zkrátka jedno z těch na oko obyčejných, ale nezapomenutelných. Jak podivuhodné, že kvůli krásným chvílím nemusí člověk jezdit kraj světa. A to je teprve první den dovolené a nevytáhly jsme paty z města..

Výlet do lomu.. celou dobu Hanka pečlivě vybírala květy do bohaté kytice a nemohla jsem z ní dostat informaci proč ji trhá. Prý je to tajemství. A považte.. ta kytka byla pro nás, na připomínku našeho setkání.. nečekané, netušené, překvapující..

Tomu odpoledni nechybělo nic. Místo kde se zastavil čas, jeho nostalgie, kamarádky z dětství a vzájemná radost ze vzájemné přítomnosti. Dlouho nám nebylo tak dobře.. je fajn, že takové kouty a takoví lidé ještě existují!

více fotek zde

 Posted by at 22.01

  3 Responses to “Tam, kde se zastavil čas”

  1. nádherný je ten obrázek s kozama a navíc poučný 🙂

  2. Vida, poučný, já v tom ani nic nehledala, jen drobnou hříčku, ale kdoví co vy farmáři jste za spekulanty…

  3. […] V pátek jsme byli s Tamarou v Ležákách na besedě s Michalem Horáčkem a včera na velmi povedeném výletě v Chýnově, a taky na houbách, i když jen půl hodiny. Ale jak nyní prožívám to období domácího vaření, budou václavky na smetaně. A něco málo “hnědejch” taky nasuším. Rostou. Dnešek věnuji domácím pracem a možná se ocitnu i tam, kde se zastavil čas. […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz