Čvn 292011
 

Den slavný, kdy se mi zúročila celoroční práce

Páni, to je nadělení! Mrkněte na to, to je všechno moje! Ale dostala jsem to od dětí, né od nějakého frajera.. A ještě k tomu tak asi 50 potřepání dětskou pracičkou a přání zdraví, veselí, sluníčka a hezkých prázdnin a také občas něco netradičního ale to už si v tom chumlu nevzpomínám co to bylo, ale bylo to moc hezký. Dvě třídy, co jsme se spolu během školního roku hodně moc skamarádily se přišly se mnou rozloučit. A já jsem to v tomhle stylu nečekala. Řeknu vám, že mně to dělá zatraceně dobře, že jsem tak užitečná.

Tak jsem ty všechny kytice a kytky umístila do 4 váz a umísťuji je zde na „věčnou“ památku.

Jinak jsem se dala pilně na studování trav a těším se na nadcházející dny volna. Nic neplánuji a nechám to náhodě. Hlavně budu odpočívat a kout strategické plány a přemýšlet o jejich realizaci. Chce to zkrátka změnu.

Pravděpodobně se na týden odmlčím, ale třeba mi to nedá, a nějaké nové trávy tady „upustím“. Tak ahoj!

 Posted by at 16.15

  4 Responses to “To byl den!”

  1. Tak to je krásná sbírka kytiček!

  2. Je, a jak ta směska omamně voní :)..

  3. Nevedel som, že ste učiteľka! Je to síce odo mňa buranské, asi som si to mal niekde prečítať, ale takto je to teda. Tak vám tie kvety fakt prajem, tak, ako prajem tým deckám za učiteľku práve vás. Tiež si myslím, že do tých hláv taký človek, ako vy, musí zasiať niečo hodnotné, určíte si na vás vo svojom budúcom živote spomenú, až v nich bude rásť to pekné a dobré, čo do nich zasejete vy teraz.

  4. Děkuju, baví mě to a vždy se snažím jim přiblížit netradičně osobnost autora nebo ilustrátora. Vlastně tyto věci vždy propojím a ráda upozorňuji na detaily a jak se pozná ilustrátorův styl. Je to zvláštní činnost. Děti rozhodně nepředstírají zájem, když je to nebaví, a tak se musí na ně diplomaticky a neustále je nutné je nějak stimulovat a zaměstnávat. Stále se to učím za pochodu a chytám z éteru drobné nápady. Je fajn , že knihovníci jsou profesně solidární a poskytneme si celostátně nezištně co se dá. U nás se ještě na autorská práva a sobectví nehraje. Je to nesmírně příjemné.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz