Kvě 172011
 

14.5.2011

V sobotu jsme se ve Svitavách kochaly s Miladou nejlepšími amatérskými fotografiemi. Vyhlášení výsledků národní soutěžní přehlídky amatérských fotografů se odehrávalo slavnostně v Ottendorferově domě a hned naproti v galerii se  konala vernisáž.

Jedna z nejkrásnějších svitavských budov – Ottendorfova knihovna s unikátním přednáškovým a koncertním sálem byla postavena za necelé dva roky v letech 1891 – 1892. Mrkněte na tu zachovalou vznešenost:

a detaily..

Krásný sál.. Ovšem fotografovat jsem si tentokrát moc netroufala. Tolik fotografů jsem pohromadě ještě neviděla a všichni chtěli všechno zdokumentovat. Samé zrcadlovky, půlmetrové tubusy a externí blesky. Kam se na ně hrabu! „Ukradla“ jsem si nenápadně fotku nejcharismatičtějšího muže v sálu, jen nevím kdo to je! Ale to je jedno, malé tajemství neuškodí.

Naproti na vernisáži se skvěly technicky dokonalé fotografie, hlavně ty oceněné! Mne nejvíc chytla za srdce tahle. Jmenuje se Psycho /  autor Filip Páťal, Olomouc  – a ne náhodou dostala cenu. Cenu, udělovanou Svazem českých fotografů. Moje fotka je nedokonalá, tu její skutečnou atmosféru bych vám přála vidět!

Více zde http://www.kultura-svitavy.cz/narodni-a-ostatni-prehlidky/celostatni-soutez-a-vystava-amaterske-fotografie

a moje fotky na rajčeti

Dnes jsem byla v Pardubicích na školení o dramatické výchově v knihovnách. Odešla jsem o něco dříve a navštívila soubornou výstavu Václava Boštíka. Nefotografovala jsem a udělala jsem dobře, protože bych se soustředila na dokumentování a ne na obrazy. Zítra vám povím více. Zatím se můžete podívat na web VČG a Boštíkovy obrazy.

 Posted by at 22.08

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz