Dub 122011
 

tip

A příležitosti pro kreativní jedince se smyslem pro dobrodružství se valí! Tentokrát jsem narazila na stránkách malíře nebezpečných hub Karla Jerie (už jsem o něm psala) na velmi pozoruhodnou nabídku.

A mimochodem, Karel Jerie vystavuje v Praze:

NATVRDLÍ v PRAZE

21. března 2011
Po opavské výstavě se Natvrdlí představí na své druhé výstavě také v Praze. Vernisáž proběhne 24. 3. v 18:00 v Galerii Michalscollection. Bližší informace o celém projektu najdete na www.natvrdli.eu

 Posted by at 16.17

  5 Responses to “Dobrodružné prázdniny nebo dovolená”

  1. To bych asi nevydejchala. 🙂

  2. Já taky Pet, ale asi z jiného důvodu. Dva dny v tvořivém kolektivu je pro mě až dost. Pak odcházím do ústraní a izoluji se. Týden se se mnou snesou jen časem prověření a otrlý jedinci. Mám jezevčí sklony.

  3. Firmy, které jsem navrhoval v jednom z předchozích komentářů se zabývají i výše uvedenými aktivitami a co se týká dotací, cestou se rozpouští, nestane se tak, když si člověk napíše sám do EU, penízky hned přijdou, znám to z vlastních zkušeností.

  4. Masky néééééééé, jejich výroba mě zaměstnává rok co rok od prosince do března a došla jsem k jedinému sebepoznání: Ukrutně mě to nebaví. Ani své lidství jsem si tím nepotvrdila. Jak také, výrobou klokanů, medvědů, robotů apod. Asi jsem to vzala za špatný konec.

  5. Dobrá, ale nebylo by marný vyrazit na prázdninovou výpravu s těmi chodícími koráby na obrázku. Dovedu se do toho pocitu vžít … v podvečer sedět na verandě boudy a obdivovat z kývajícího se hřbetu monstra okolní šeřící se krajinu.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz