Lis 172010
 

hlavně, ale nejen, pro Pražáky

Milí známí, méně známí i neznámí adresátí,

den ke dni se kloní, a je tu nový týden – inu, takový je přírody chod. S jeho nástupem si Vás opět dovoluji obtížit naší pozornou službou. Tentokráte tak opět činím výtvarně pojednanými letáčky, dílem naší brněnské umělecké pobočky. Milé by od Vás bylo, o což si Vás ani nedovoluji požádat, kdybyste se o radost z našich letáčků podělili i se svými přáteli. Plně by Vám to mohlo nahradit požitek z proslulé a oblíbené hry Letadlo.

K Dítěti pana Vavřince
Jeho realizaci péčí divadla Orfeus (poprvé v r. 1972, než byla zakázána) se podivil sám autor, který netušil, že tato hříčka je jevištně ztvárnitelná. Dnes ji ovšem uvádíme v mnohem dokonalejší podobě, poučeni světovým vývojem divadelního umění, s herci, speciálně cvičenými pro intenzívní herectví na jevišti o rozměrech 4 x 3m! Budete se divit!

K principálovu představení Jinošství, mužství, kreténství
zdánlivě, při výstižném názvu, není co dodat. Ale je: zdůrazňujeme, že se jedná o divadelní inscenaci, a co se děje, zahaleno etamínem zasluhuje zvýšenou pozornost diváka bez rozdílu věku i stavu pohlaví, nehledě na unikátní nakládání autora s vlastním dílem. Vše pak je k smíchu i k pláči.


Za všechny zúčastněné z plna srdce zve Radim Vašinka, nezávislý principál

 Posted by at 14.39

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient