Zář 132010
 

ochranné láhve

Netrpělivě očekávaná zásilka dnes dorazila! Tři mocní šamani z jižních Čech – Evina, Kočička a Pejsek – spojili své duchovní síly a vyrobili pro zuzi ochrannou pomůcku, konkrétně ochrannou láhev!

Po něčem takovém jsem již dávnou toužila a konečně mám ten kouzelný předmět doma! A dokonce si ochrannou směs mohu sama namíchat z jednotlivých komponentů! Abych něco nezvorala, byl přiložen i návod!

Dnes jsem však příliš unavena, celé odpoledne jsem pracovala na zahradě a poté ještě doma. Na tuhle zvláštní příležitost se musím cítit svěže odpočatě a plně se soustředit. Takže rituál plnění ochranné láhve provedu zítra. Zatím se podívejte jak takové účinné kouzlo vypadá v rozloženém stavu.

 

No uznejte, když už nebude fungovat tohle, tak už NIC!
 
A nezapomeňte se stavit na http://knihovnaskutec.bloguje.cz jsou tam čerstvé fotografie z Jičína.

 

 

 Posted by at 21.40

  13 Responses to “Pod mocnou ochranou…”

 1. Jů, Zuzi, to už jsi uchráněna od všeho zlého? Hezký! 🙂

 2. Ano, Pet, ochranné kouzlo působí proti všemu co by mi snad chtělo škodit!

 3. Jů, Zuzi, to už jsi uchráněna od všeho zlého? Hezký! 🙂

 4. nevím proč, ale nějak se mi to povedlo vložit – inteligentně – 2x…nepřestávám se asi divit :))

 5. No a já se vložila mezi to, podivné… zdá se, že už to trochu začíná působit a dějí se VĚCI!!!

 6. Když do tý láhve naleješ cement s vodou a necháš ztuhnot, pak s tím můžeš ledaskoho prásknout po hlavě a on dá určitě pokoj :-)))

 7. Hmm, dobrý návrh na vylepšení, Sejra, možná by bylo dobrý mít takovej párek lahví: jednu standardní a druhou bojovou. případně ještě jednu malou cestovní, s přísadou liguére! Možnosti tu sou.

 8. Zuzi, dík za neplacenou reklamu. Ale ta bojová verze je také hodně dobrej nápad. :-))

 9. ano!Móc dobrej nápad, hned bych věděla koho zasáhnout, a opakovaně, bum bum bum!

 10. Jo, a ještě drobnůstka – my jsme západočeši – bývalá pevná vlasti hráz.

 11. No a to je zásadní, žádná drobnůstka. Nikdy jsem v Domažlicích nebyla a do této doby jsem si myslela, že jsou u Budějic někde níže. To jsem teda zbodla a omlouvám se všem poctivým Chodům, strážcům vlasti!

 12. Zuzi, to neva, já vím také teprve pár měsíců, co je to Skuteč. :-))

  Četli jsme komentáře. Pejska napadlo, že by si Sejra mohl dát do ochranné lahve "sejra" – to by byla přímo chemická ochrana.

 13. Sejra … to je ale velmi zajímavý nápad, já bych si ale stejně nedovolila experimentovat. jsem pro základní mode. Dnes ráno byla lahev dle návodu uvedena do zkušebního provozu. Zatím se nic nestalo, a to je vlastně dobře!!!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient