Úno 252010
 

e-mailovou adresu dodám na požádáníInvestiční nebe

Může mír všemohoucí Bůh s tebou vždy a celou vaši rodinu. Mé jméno je Alimatu Haruna a já si vzal do konce Haruna AFGHÁNISTÁN Občan a já jsem se přišel muslim, já jsem nyní 72 roků starý. Byl jsem nemocný trpí v posteli za poslední 3 roky poté, co můj zesnulý manžel byl zabit při útoku USA proti terorismu

Afghánistán.

 

Ze všech indikací je opravdu můj stav zhoršuje a je zcela zřejmé, že nebudu žít déle než čtyři měsíce podle mých lékařů. Je to proto, že rakovina se dostali do fáze velmi špatné fázi. Můj zesnulý manžel byl zabit při útoku USA proti terorismu v Afghánistánu, a během našeho manželství jsme nemohli žádné dítě.

 

Můj zesnulý manžel byl velmi bohatý a po jeho smrti, International Oil dodavatele čtyřech největších zemích produkujících ropu, a po jeho smrti jsem zdědil všechny své činnosti a bohatství. Lékař oznámil mi, že nemůže žít déle než čtyři měsíce, takže jsem se rozhodl rozdělit část tohoto bohatství, přispět k rozvoji církve v Africe, Americe, Asii a Evropě.

 

Vybral jsem si po návštěvě webových stránek a modlil jsem se nad ním, jsem ochoten darovat částku US $20,200,000.00 (dvacet milionů dvě stě tisíc dolarů), aby vám méně privilegované. Chci vám připomenout, že tato finanční prostředky leží v trezoru banky bezpečnosti v Evropě a na mé pokyny, budu vám směrnice o tom, jak se dostat pohledávky s povolením dokument o své zastoupení v Evropě.

 

Můžete mi upřímně to pro mne, pokud ano, prosím, dopředu se mi vaše osobní informace k tomu, aby mi umožňuje přímý kontakt s vámi, jako já vás vidím osobně.

 

Chtěl bych Vás pozvat, abychom mohli obě sedadla společně jako jedna rodina sdílet názor na projekt tak, aby vás osobně.

 

Nechci vás požádat, abyste se mi vrátí peníze, nebo mi poslat žádné peníze předem obdržíte peníze, ale pouze pro charitativní projekt. Všechno, co potřebujete, je vaše upřímnost a čestné buď jste muslim, nebo CRISTIAN plnit mé přání splnit, a moje touha po menší privilegium v naší společnosti.

 

MŮŽE Bůh s vámi (Amen).

 

Nejlaskavější jde

Alimatu Haruna.

 Posted by at 8.47

  8 Responses to “Charita po afganistánsku”

 1. Nějak se tam popletly milióny a ty překladový automaty jim kazí dojem 😉

 2. Podle me je to literarni skvostZadny automat. Kam mam ty udaje poslat? 🙂

 3. Také se divím, že to není sofistikovanější! A přesto se najdou občané, které tato zpráva vzruší a naladí ke komunikaci!

 4. Ještě to zvaž, Roji …Investiční nebe:
  Zobrazit: http://news.bbc.co.uk…1624457.stm

 5. U těchto "sdělení" si vždycky říkám, že bych chtěl vidět člověka, který reaguje, tedy odepíše, chtěl bych se seznámit s jeho myšlením, životem a tak. A někdo reagovat musí, protože kdyby neragoval, takovéhle texty by nevznikaly… A to se týká i většiny spamů – kdyby na ně nikdo neklikal, tudíž nedal těm, kteří je produkují, vydělat, už dávno by zmizely. Je to zvláštní oblast byznysu…

 6. Je to podivné. Ale na druhou stranu dnes základní věci na počítači zvládá skoro každý. A protože jeho uživatelské obzory jsou mnohdy omezené na několik málo aktivit, netuší jaké nástrahy na něho číhají. Myslím, je to jako se vším. Masivní atak a vždy se nějaký "myslitel" chytí. je to zákon pravděpodobnosti. Asi…
  Já mám tenhle druh spamů ráda a vždy mě potěší když se objeví nějaká novinka 🙂

 7. Já upřímně ne z Afghanistán, já blokátor z tento venkov. Potřebuji žádné osobní údaje, potřebuji poslat nějaké peníze aby mne. Doktor řekl mi, že jsem jako zvuk jako plotice. Vy méně privilegované, I pro mou číslo účtu pro vás a každý z nich částka bude přijata.
  S nejlepší díky
  R.

 8. Rowdy…zase jsi mě ohromil! … mám takový nutkavý pocit, že pracuješ v centrále. Na tenhle styl si troufnou jen opravdoví literáti! Má to šmrnc! Pojedeme na půlku.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient