Lis 102008
 

Přelouč: Vernisáž výstavy Pavla Kremla

A z Holic hup do Přelouče. V místním podniku Vinotéka a Galerie Kotýnek bylo zahájení výstavy obrazů tepličáka Pavla Kremla. Velmi delikátní záležitost. Trochu snobská! Ale mile snobská! Proto nechyběla zpěvačka Ester Kočičková a její klavírista Lubomír Nohavica. Pan malíř měl umělecké sako s barevnými otisky štětce a jeho obrazy byly šokantní a efektní. Až moc! Zuzi si moc nelibovala, má raději jemnější formy. Leč přesto …. vernisáž se vyvedla a všechno klaplo a byla legrace. A pohoštění! Nalila jsem si bílé víno, ale o jeho kvalitě s vámi pohovořit nemohu. Vůbec tomu nerozumím. Předpokládám však, že v tomto ušlechtilém prostoru patoky nenalévají!!!

pavel kreml 1

Obraz šokující nejméně …

pavel kreml 2

Provokace a odhalené ženy, realistická malba. 

pavel kreml 3

Ester Kočičková zpívá své songy. Má vzhled Řekyně.

pavel kreml 4

pavel kreml 5

Úvodní slovo k výstavě ve velmi lehkém tónu. Distinguovaný pán vyprávěl o malíři samé hlouposti a bylo to poněkud trapné. Mělo to být legrační, a také to legrační bylo. Tou svou milou trapností. V pozadí rekvizitář. Za chvíli na něho dojde.

pavel kreml 6

Vrchol večera. Rekvizitář vytahuje z kabely posrané trenýrky! Od teplické avandgardy ostatně nic jiného čekat neradno. Spíše mne zarazilo, že nedošlo též k veřejnému obnažení! 

pavel kreml 7

Chvíle po zahájení. Milovníci umění se kumulují u stolku s občerstvením a my s Miladou odjíždíme domů… zuzi

 

 

 Posted by at 21.26

  3 Responses to “Vezmeme to hopem 2.”

  1. paní Ester & pan Lubomír, to moh bejt fajn večírek…jen mi pověz, kde bereš energii všechny tyhle akce stíhat?!

  2. Ach ano, fanoušek Loupák, kmotr Černé orchideje… také zazněla … to jen kamarádka Milada pracující na Kraji o víkendech pořádá víjezdy na akce kam se sypou krajské peníze… ale je fakt, že na tohle přišla pouze pozvánka, říkala. Někdy jsem vezena a překvapena kam a na co!

  3. víjezdy… no zuzi:O)))))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient