Srp 062007
 

(problémy adaptace)

Krásné letní užívání volnosti v přírodě skončilo. A na postupnou adaptaci nemám nárok. Dnes jsem do toho spadla až po uši a udělala jeden nemilý průšvih. V práci jsem sama a koleno dosud nemám v pořádku. Nějak se to samoléčení protahuje!!! Chůze v běžném terénu problémy nedělá, ale takové extrémy jako pohyb shora dolů a zdola nahoru po schodech a ve strmějším svahu dá kolenům zabrat. Tedy – musím si ty pohyby ohlídat, aby se to ne….o úplně. To bych tedy nerada…

Co jsem provedla … dopoledne jsem měla obřad a opustila jsem pracoviště v takovém spěchu, že jsem zapomněla zamknout budovu. A to by se mi stávat nemělo, ale nechala jsem se před odchodem ještě 2x silně znervóznit. Maminkou a poté návštěvou, která usilovala, abych ji věnovala poslední špetku svého času, který jsem věnovala převlékání do černého… ale to mě neomlouvá… no, ale já jen tak, bych alespoň něco uvedla na svou neobhajitelnou  obhajobu. Dopadlo to dobře, ale na místě se ocitla hlídka městské policie… ach jo … prosím tímto o projev vašeho tichého soucitu. Děkuji.

Za celý den jen jedno malé rozptýlení. Dostavil se Jarda, basák skupiny SAY WHY? a říkal, že už jsou z jejich evropského miniturné (10 koncertů) doma. Dostali se až do Anglie. Probírali jsme jejich triko s lebkama, a tak různě. Namlsal se Jarda, příště jedině do Ameriky. Anebo do Brazílie. Hrají fast core. Ne, že bych se v tom tak vyznala, ale několik jejich písní už jsem vyslechla. Skupiny toho stylu se musí pravděpodobně většinou sdružovat, celý koncert by jedna neutáhla. Poslechli jste si tu ukázku z odkazu (poslední)? Je to tak rychlý a rytmicky nestandardní, že se k produkci musí přistupovat velmi zodpovědně. Hlavně bubeník a zpěvák jedou na úplný doraz. Ale určitě to za pár let bude ještě rychlejší, nebo že by ne? Železná Jarmila (Kratochvílová) nasadila laťku hodně vysoko! Je nepřekonatelná!

zuzi

  

 Posted by at 18.46

  4 Responses to “Po dovolené”

  1. popisek kapely na odkazovaných stránkách mě fakt dostal 🙂 a zuzi, věř nebo ne, tenhle hudební “styl” jsem žrala na gymplu ;)))

  2. Ještěrko, máš štěstí… myslím, že to na to tobě nezanechalo trvalé následky… :o)

  3. Tiše s Tebou soucítím, Zuzi. Hlavně, že to dobře dopadlo.
    A tu “fastcore” ukázku jsem si poslechla. Mám sice ráda tvrdší muziku, ale až zase tak “core” to nemusím :o)

  4. Dík Iv, už to skoro přebolelo … k té hudbě – neposlouchám ji, ale že to je ve spojitosti se známým, tak jo. Je to síla.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient