Kvě 062007
 

Syn zmeškal vlak, a tak zůstal na noc u otce. A já mám bonus – nečekanou večerní samotu. Nejdříve jsem měla v plánu zajít do jeho pokoje a poslouchat Radůzu. S virtuálním L. jsme si totiž vyměnili desky. On mně půjčil dvě Radůzy a já jemu Triny a Rudolfa Pellara. Staré hity – Chajda drnová a tak. Můj hudební vkus je velmi široký, ale ne zase tolik, abych do něho pojala Evu a Vaška a Zmožka…no,  ale nechtělo se mi měnit zahřáté křeslo, a tak jsem zůstala na místě a poslechla si, co mám tady na ploše, tj. 2x Harmonii od Vladimíra Merty a několikrát Boodhound gang – Foxtrot Uniform Charlie Kilo. Potřebovala jsem se rozpohybovat :o)…

Hmmm, teď koukám, je docela vidět na názvu té písně anagram,  a není to nic slušného  :o( .  Vzpomínám si, co mi o této písni a skupině vykládal svého času syn. Divil se nehorázně, že takoví 35letí staříci zpívají stále takové obscénní texty a zpěvák i ostatní aktéři předvádějí lascivní gesta. Jakoby na to měli právo jen mladí hiphopeři nebo co! V tom se s ním neshodnu. Naopak, ti mladí to berou ukrutně vážně a tihle staříci si to umějí vychutnat… výraz řidiče banánu než vjede do průjezdu, to je čistá radost a chlípné vrtění jazykem zpěváka je tak směšné, že to vyvolává zase ve mně čistou radost … no, aby mně syn dokázal, že jejich texty jsou opravdu hloupé, citoval další text o svatbě a použil pro zvýšení důrazu velmi silně emotivně zabarvené slovo … no, stejně u mě nepochodil, jen jsem se v duchu divila, jak on – němčinář, má ty anglické texty zmáknuté….

No nic, za pár dní bude u nás festival vážné hudby, tak to skóre zase vyrovnám jednou operou (Prodaná nevěsta královehradeckého divadla) a nějakými koncerty, ještě nemám vybráno. Asi zkusím přemluvit virtuálního L., aby šel na operu se mnou, ráda bych měla mužský doprovod. Musím ale použít zase nějakou fintu, abych ho sem dostala. Že já jsem si tu falickou pumpu nenechala na pozdějc… no, snad mě do té doby zase něco osvítí a on přispěchá  :o).  Musím to jen správně načasovat!

 Posted by at 23.12

  6 Responses to “Večer navíc!”

 1. :-)))Mě nedávno mladej dělal “filmík” z fotek Axla z GN’R (z 20let starých až po dnešek)… Hele, to byly “kecy” :-).
  “Jak se tenhle dědek může líbit 15i letejm holkám?… to nechápu” a “Jéžíš to je ksicht”.
  No bavila jsem se náááramně a ON trpěl… ale udělal to hezky :-).

 2. Chvilku jsem přemýšlela, pak jsem si vzpomněla, on se vlastně teď pokouší o návrat … vždycky mě dělaly dobře jeho bílé šortky :o)

 3. zuzi, nechci prudit, ale u názvu kapely ti vypadlo písmenko “L” 😉 tuhle skupinu mám moc ráda, až tak ráda, že jsem dokonce zakoupila originální cédéčko, kdysi před dvěmi třemi čtyřmi lety :))

  ad Axl: jj, ty jeho bílé, UPNUTÉ šortky 🙂

 4. ano,jeho proklatě upnuté bílé šortky!!! Hezká vzpomínka …
  A díky, ty se mě ještěrko, bát nemusíš, klidně pruď, já ti to ráda vrátím :o) bloodhound gang, já to opravím až tam zajdu :o)

 5. Taky nosil černý 🙂 šortky a kožený černý kalhoty a taky skotskou sukni.A pamatujete jak si nechal udělat afro? Tak u té fotky padal junior ze židle…

 6. když se tak zamyslím, na tu skotskou sukni si ještě vzpomenu, ale jinak ne… první asociací jsou ty bílé šortky :o)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient