Čvc 162012
 

5. krok – první známky štěstí jsou tu, ale vraťte se na zem!

5. krok ke štěstí

  • Cítíte ten rozdíl?   Máte narůžovělou pleť, zpevněné svaly, mnohem lepší kondici (už tak nefuníte do schodů) a perfektní náladu. A to jste teprve na začátku!

reakce:  Heslo dne: Nepolevuj brouku a šup zpátky z toho růžového obláčku na zem! A jinak… milý deníčku, dnes se nic mimořádného nestalo. Už jsem se pochlubila, že trávím hodně drahoceného času zkoumáním katalogu IKEA? Dostala jsem dárek k narozeninám vybrat si jedno světlo do kuchyně. Mám kuchyni obývací a trávím tam nejvíc času. Proto si ji chci vylepšit. To jedno světlo už jsem si vybrala – je to pampeliška, a také další kousky, ty si už zaplatím sama.

MASKROS průměr 55 cm

Máte někdo s tím svítidlem zkušenost?  Je krásné, ale z papíru, asi to risknu. Jako druhé centrální zvolím CALYPSO nebo ERBIUM, ještě váhám…

CALYPSO PRŮMĚR 50 CM, na 2 žárovky

EBBIUM  průměr 46 cm, na 1 žárovku

Ještě jsem si vybrala několik  jiných kousků do bytu, ale ty třeba jindy, musím cvičit.

 

 Posted by at 19.51

  2 Responses to “30 kroků ke štěstí”

  1. Papír je překrásnej, ale žloutne světlem, šedne prachem, zkrátka náročná údržba. Z čehož lze vyvodit, že i máme doma překrásnej, ale zažloutlej a šedivej lustr.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz