Čvc 152012
 

4. krok – odměna a pobídka do vašeho snažení

4. krok ke štěstí

 • Dopřejte si  pár nových bot na cvičení (pokud možno drahých, budete se víc snažit) a sepište program cvičení.

reakce:  Nechtěla jsem potencionální zájemce o cestu za štěstím nejprve polekat, odradit je nadmíru skvělými vyhlídkami čekajícími nás zatím za obzory vzdálenými , ale myslím si, že právě nastal čas tu vizi vyjevit. Možná přišla první krize, protože zvyknout si na pravidelné cvičení, pravidelný pohyb a být při tom přirozeně šťasten, to není dáno každému. Je to jako se vším. O výsledku rozhoduje zaujetí pro práci, pravidelnost, intenzita.  Už po týdnu cvičení pocítíte, že vaše tělo je pevnější a zaradujete se. Ale s prvním úspěchem nepolevujte. Našlápně to a jeďte dál! Znovu roztočte kola s ještě větší intenzitou. Ke štěstí se totiž musíme dopracovat sami. Tak a po masáži následuje vize:

Chcete sehnat lepší práci, nechat se skvěle ostříhat, změnit styl oblékání, natankovat do sebe více energie? S našimi radami to snadno zvládnete za pouhý měsíc.

Tak jo, je to strašné, co nás ještě čeká, tohle je rozjezd, ještě pár lekcí a začneme se potit.  Ale ne z toho cvičení… Kdo přežije tuhle cestu za štěstím, už ho nic neporazí. Ještě zítra … se nic zvláštního dít nebude… buďte v klidu a cvičte. To je to nejmenší. Pomalu si také ujasněte, zda-li máte něajký svůj koutek, nějaké místo, kde to máte rádi a kam vám nikdo neleze.

Já jsem si nové boty na cvičení včera nekoupila, protože je opravdu nepotřebuji, ale peníze jsem pustila stejně.  byla to výzva. Na cestě za štěstím se přece nebudeme ohlížet na nějaké výdaje. Tož jsem si koupila místo páru bot dvě nové podprsenky. V prvním případě  koupě náhodná (pravidelná probírka v sekáči), ve druhém případě se k tomu schylovalo už cca 3 týdny, kdy jsme s prodavačkou tuto záležitost řešily. Pro větší barvitost tohoto příspěvku vkládám výsledek:

http://www.moda-pradlo.cz/data/tmp/5972_0.jpg

http://www.hunkemoller.de/media/catalog/product/9/0/90900_e3ddddL_ALT3.jpg

 

 Posted by at 6.30

  6 Responses to “30 kroků ke štěstí”

 1. Dobře jsi udělala, oba doplňky jsou luxusní. Ani já nebudu investovat do bot. Na cestu za štěstím se vydám i bosky. Ale dnes jsem si koupila dvě nové knihy, a hned mám pusu od ucha k uchu. 🙂

  • Dík, tvoje volba je víc intelektuální. Jaké knížky to jsou? Já bych se potřebovala knížek zbavit, mám toho, že už je strkám do beden do sběru a nekoukám na ně. Dnes jsem tak takhle spakovala dvě krabice map, ty lepší kousky umělecký zkusíme příští týden udat v Litomyšli. Evi, byla jsem stejná jako ty, všechno jsem musela mít, teď bych měla nejraděj prázdnou noru! Vymetenou od všeho.

   • Zuzi, já jsem takový alibista, vlastně jsou to knihy pro děti – Modrý tygr a Bruncvík od Seifertové. Tak pokryji čtenářské potřeby min. 3/4 rodiny. 🙂 Ale jinak jsem Viktor čistič, také likviduji, co se dá a na věcech nelpím.

    • To jsem ráda, že máme zase něco společnýho. Já je nakupovala a ještě jsem neměla děti, za peníze ze studentských brigád. Myslím dětské s ilustracemi. Teď mám ovšem daleko větší možnosti a navíc grant Česká knihovna! To je pro mne v současné době víc než perspektivní vztah!

 2. Fakt ti seknou, obě, a ten vítr ve vlasech k tomu…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz