Čvc 122012
 

2. krok

2. krok ke štěstí

  • Vstaňte ráno o půl hodiny dřív a zacvičte si. bydlíte-li u parku, vydejte se na cca čtvrhodinovou procházku. Pro začátek stačí 1000 rychlých kroků!

reakce:  Beru to vážně. Fotografie už visí na lednici a v novém plánovacím sešítku se skví druhý zápis s osobní intervencí. Jsem o den dopředu, a tak jsem již dnes vstávala o půl hodiny dříve, ale neprobudila jsem se v dobrém rozmaru a čerstvá, a tak jsem cvičení trochu ošidila. Ač se vám to možná zpočátku nezdá, tohle je skutečně další krok ke štěstí a nestačí si zacvičit jen zítra. Pokud jsem pokyn dobře pochopila, vstávat o půl hodiny dřív a cvičit se bude po celou délku trvání cyklu Cesty za štěstím. A pro ty, kteří si chtějí tento proces pojistit, navrhuji v této době cvičit omlazovací cviky s Jirkou. Ať se naše dílo daří!

Dnes mě zaujalo několik informací. Důchodcům v Berlíně chtějí mocipáni prodat obecní vilu, kde bylo doposud jejich komunitní centrum. Tak se rozhodli rázně a přešli do ilegelity. Ve vile squatují a brání si tak za podpory několika dalších občanů svou klubovnu. Tleskám. Pasivita člověku nesvědčí v žádném věku.

Fascinovalo mě rozuzlení příběhu domnělé vraždy soudce z Frenštátu pod Radhoštěm. Přečetl -li si člověk první nástřely novinářů, musel koulet očima nad bizarností toho příběhu. Soudce podivín žijící v jedné domácnosti s psí smečkou,  kterou velmi rázně na zahradě krotí; 20 psů vlkodlaků za dveřmi domu a hrdinní hasiči.  A najednou se bez nějakým zvláštních omluv rozruch uklidnil (také komu, že, aktér nežije a čtenářům se přece omlouvat nemusíme) a všechno je trochu jinak.  Že to ale trvalo, než přiznali jezevčíky! Chcete je? Jsou k mání.

Seznam vyrukoval s novými podrobnými turistickými mapami 1 ku 5000. Dívala jsem se pouze na nejbližší okolí a na Římov, kde jsme nedávno byli na výletě. Je to docela bomba! Miluju mapy!

Britští milionáři v zajetí drogy. Co k tomu říci… ani nadbytek peněz nepřinese člověku kýžené štěstí. A tak cvičte s námi – Jiříkem a Zuzi, jsme u druhé lekce a já u třetí a snad mohu prozradit pointu 3. lekce: přidat plyn!

 Posted by at 18.34

  8 Responses to “30 kroků ke štěstí”

  1. to jsem ráda, že se s Jirkou budeme setkávat po celou dobu tohoto projektu:-)

  2. Zuzi, můj předvoji na cestě za štěstím, tak mi to raní cvičení vyjde na sobotu. Tj. o půl hodiny dříve -může znamenat i v 11.00, nevadí to?

    • Já myslím, Evi, že důležitější než kdy je každodenní pravidelnost. Tvoje oslovení „předvoji na cestě za štěstím “ mne opravdu zavazuje a podněcuje k vrcholným výkonům. Dnes přidávám plyn a budu cvičit i před spaním a to bude velká zkouška!!!

  3. Jezevčíka nebrat, jednoho doma máme a je to monstrum

  4. Přidat plyn, předtím zavřít okna a vzít si něco na spaní… ano, správný krok k věčnému štěstí 🙂

    • Kšc… škarohlíde… zacvič si, dej si studenou sprchu a nechceš-li jít s námi, alespoň neškoď a nerozvracej morálku :).

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz